21.06.2019

21.06.2019

Včeraj smo otrokom in staršem prikazali prvo produkcijo plesne skupine N1 Dance Team. Predstavile so se vse skupine, omenili smo odlične rezultate v preteklem letu in tudi razkrili naše načrte za vnaprej.​

Z naslednjim šolskim letom smo v društvo povabili tudi osnovni šoli iz Dekanov in Ankarana v upanju, da bomo ples približali čim več otrokom in tako še naprej iskali talente ter razvijali plesno dejavnost. V novi sezoni pa smo k sodelovanju povabili še dodatni kader in sicer Urško Agapito, ki ima bogate izkušnje z delom z otroki in Pijo Prodan, ki je več kot 10 let trenirala športno gimnastiko in ples. V bodoče bomo sodelovali tudi s plesno skupino Dolls iz Nove Gorice s katero se bomo skupaj pripravljali na novo sezono in morebitno evropsko prvenstvo, ki bo prihodnje leto v Italiji. ​

Navsezadnje smo predstavili tudi promo video našega društva v produkciji ekipe Vili in Ve, ki na hitro opisuje vse športne aktivnosti, s katerimi se naše društvo ukvarja in si ga lahko ogledate zgoraj.​

Slike iz dogodka si lahko ogledate na naši spletni strani, ter na našem facebook profilu.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja